TECHNO / ELECTRONIC
4B
Above and Beyond
Adventure Club
Afrojack
Afrolicious & B Side Players
Alain Jackinsky & DJ Mohammed
Alesso
Alina Baraz
Alison Wonderland
Alok
Aly & Fila
Amine Edge & Dance
ANDREW BAYER
ARMNHMR
Arty - DJ
Audien
Axelboy
Axwell & Ingrosso
Bassnectar
Bassnectar - 2 Day Pass
Bassnectar, The Glitch Mob & Dead Prez
Baynk
Bear Grillz
Bearstronaut
Benny Benassi
Big Wild & Jai Wolf
Bijou
Black Moth Super Rainbow
Blackout
Blunts and Blondes
Bob Moses
Bob Moses & Lee Burridge
Bommer
Bonobo
Boogie Wonder Band
Boombox Cartel
Borgeous
Borgore
Broccoli Samurai
Cassy
Chewy and Bach
Chino Amobi
Chris Lake
Chromeo
Chromeo & Pomo
Chromeo & The Glitch Mob
CircuitMOM - 2 Day Pass (8/11 Aragon & 8/12 House of Blues - Chicago)
CircuitMOM: DJ Hector Fonseca & Micky Friedmann
CircuitMOM: Rosabel
Clubland USA: Los Angeles
Combichrist
Cosmic Gate
Crystal Method
Cyantific
Dada Life
Dance With The Dead
Darude
Dash Berlin
David Harness
De Lux
Deadmau5
Defunk
Defunk, Megan Hamilton, Lespecial, Mikey Thunder & Jordan Polovina
Derek Jones
Digital Noir: Michael Price & DJ Spider
Dillon Francis
Dimond Saints
Dion Timmer
Dirt Monkey & Subtronics
DiscoTech
Distrikt
DJ Bobo
DJ Chuckie
DJ Encounter
DJ GSP
DJ Isaac Escalante & DJ Alex Cabot
DJ Jonathan Toubin
DJ Paulo
DJ Pauly D
DJ Pauly D's Beach Bash
DJ Snake
DJ Trashy
DJ Vice
DK The Drummer
DK The Drummer & Sucre
Dreams Music Festival: Kaskade & Armin Van Buuren - 2 Day Pass
Dynohunter
Ekali
El Dusty
Elephante
Eli Brown & Dateless
Emancipator Ensemble
Eprom
Escapade Festival: Zomboy, Alpha 9, Sander van Doorn, Chus And Ceballos, Technasia & Bear Grillz - Saturday
Excision
Exmag
Final Fridays: Rumpistol, Halfred, Mumukshu, Shwex & Foxtail
Flamingosis
Flat White
Flint Eastwood
Floating Points DJ Set
Flosstradamus
FM 101.9's Best Summer Ever: Robert DeLong, Dreamers & Mt. Joy
Foam N' Glow - World's Largest Foam Party
Franco
Galantis
Gammer
Ganja White Night
Gary Numan
Geoffroy
Getter
Ghastly
Global Dance Festival - 2 Day Pass
Global Dance Festival - Friday
Global Dance Festival - Saturday
Godflesh
Godflesh & Tombs
Gogo Penguin
Gorgon City
GRAVEDGR
Green Velvet
gRLL sMTH
Guhmi
Habstrakt
Hard Red Rocks: DJ Snake, Virtual Self, Mija, GG Magree & Hekler
Hardwell
Haux
Haywyre
Helius
Hidden Empires, Beat Bodega & Sister Fuzz
Hocico
Horse Meat Disco
Hoxeyville - 3 Day Pass
Ilan Bluestone
Illenium
Infected Mushroom
Inna
ItaloJohnson
jackLNDN
Jackmaster
Jauz
JMSN
Joey Pecoraro
Jon Hopkins
JSTJR
Justin Jay
Justin Martin
K?D
Kaminanda & Living Light
Kaskade
Kelela
Kenny Wayne Shepherd & Beth Hart
King Britt
Klingande
Kloudmen
Knife Party
Knower
Krillin & Spaceskull
Krush & Half Past Seven
Kryder & Dom Dolla
KuKui: Glow Your Mind Fest
Kygo
Lakeside
Lauv
Le Youth
Lemaitre
Little Dragon
Lollapalooza Aftershow: Alina Baraz & R.Lum.R
Lollapalooza Aftershow: Autograf, Goldfish & Midnight Kids
Lollapalooza Aftershow: Illenium & Medasin
Lollapalooza Aftershow: Kayzo & Noizu
Lollapalooza Aftershow: Malaa & Codes
Lollapalooza Aftershow: Petit Biscuit & Yoshi Flower
Lollapalooza Aftershow: Shiba San & Tim Baresko
Lollapalooza Aftershow: Space Jesus & Onhell
Lollapalooza Aftershow: What So Not, Troyboi & DNMO
Lollapalooza Aftershow: Zomboy & Ghastly
Lost Kings
Louis Futon
Low Steppa
Luke Vibert
Magic Sword
Major Lazer
Markus Schulz
Marshmello
Mathew Jonson
Matoma
Matrix and Futurebound
Men I Trust
Mercer
Metavari
Mexrrissey
Michael Brun
Midnight Tyrannosaurus
Minka
Mitis
MK - Mark Kinchen
Monxx
Moon Sugar
Moonbeau Album Release Party
Morgan Page
Motez
Mount Eerie
Musique Electronique Opening Night
Naughty Professor
Negative Gemini & George Clanton
Netsky
New Wave Undertow: DJ Price
Nght MVS XL: Anna, Green Velvet, Josh Butler & Kidnap
Nghtmre & Slander
Nick Monaco
Nicky Genesis, Scotty Boy & XOXO
Nicky Romero
Nicole Moudaber
Nocturnal Wonderland - 2 Day Pass
Olafur Arnalds
Omar S
One More Time
Ookay
Oolacile
Owl City
Paris Blohm
Party Favor
Party Wolfe, Miears & Oh My Love
Paul Oakenfold
Peking Duk
Perfect Stranger
Petit Biscuit
Phaseone
Phlegmatic Dogs
Planet Patrol
Poolside
Poolside & Neil Frances
Pop2k
R3hab
Random Rab
Raver Road
Ray Volpe
Rezz
RJD2
RL Grime
Robotaki
Roni Size
Rufus Du Sol
Sam Gellaitry
serpentwithfeet
Seven Lions
SG Lewis
Shades
Shades & Tsuruda
Shallou
Shambhala Music Festival - 4 Day Pass
Shiba San
Six Chakra
Slander
Slushii
Slynk
Snails
SNBRN
Sophie
Soulstice 2018
Spag Heddy
Special Guest TBD
Speedy J
Ssion
St Germain
Standerwick & Kaeno
STS9 - 2 Day Pass
STS9 - Sound Tribe Sector 9
Stylust Beats
SubWoofer
Swerve
Tchami
Technasia & Anthony Attalla
The Apocalypse
The Chainsmokers
The Crystal Method
The Dogon Lights
The Glitch Mob
The Green Industry Affair: Boombox
The Holdup
The Midnight
The New Division
The Red Baron
The Seshen
The Touch
The Village People
The White Panda
Thievery Corporation
Tiesto
Tmboy
Tobtok
Toolroom 15 Tour: Dosem & Illyus and Barrientos
Trampa
Trapeze Worldwide
Trapfest: Nghtmre & Slander
Tritonal
TrollPhace & Pogman
Vakula
Vic Latino's Freestyle Live: Lisa Lisa, TKA-K7, George Lamond & Judy Torres
Victor Calderone
Voltheque
Walden
Walker & Royce
Walker Lukens
We Are NRG - Saturday Admission
Whethan
Winter Dance Party
Wolfgang Gartner
Wooli
Worthy & Option4
XXYYXX & Sweater Beats
Yakz
Yakz & Somnium Sound
Years & Years
Yellow Claw
Yheti
Yolanda Be Cool & Cut Snake
Yung Bae
Yuno
Zanias, Multiple Man, Neud Photo, Andi Harriman & Joe Hart DJs
Zedd
Zhu